לו"ז שלדי- מכינת ערבה חצבה

 

יום ראשון

יום שני

יום שלישי

יום רביעי

יום חמישי

יום שישי

שבת

6:00 טרום בוקר

 

(בימי ראשון אחרי שבת מכינה- הכר את הערבה- סדרת שיעורים וסיורים עם דמויות מהערבה)







 

13:00 הגעה למכינה והתארגנות

 

14:00 שיחת פתיחה

6:00 מד"ס

6:30 ציפורי מעשיות





 

תרומה לקהילה

6:00 מד"ס



 

משימות יום שישי- הכנה לשבת

שיפור פני המכינה

שטיפת חדרים


 





 

לו"ז שבת



 

שבת שלום!












 

7:30 ארוחת בוקר/זמן תפילה

ארוחת בוקר/זמן תפילה

ארוחת בוקר/זמן תפילה

ארוחת בוקר/זמן תפילה

8:15 שיעור ראשון

מיכל גמליאל- בבליותרפיה

הרב בנג'י גרובר- חסידות

נתנאל אלינסון- קיצור תולדות ישראל

איתמר חביב-  צה"ל- היכרות, פיקוד, מורשות קרב ועוד

9:45 הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

10:00 שיעור שני

הרב בנג'י גרובר- סוגיות מהחיים

סדר לימוד בחברותות-תנ"ך/רמב"ם

אבישי ברמן- כתבי הוגים ציוניים

סדר לימוד בחברותות- ציונות/תנ"ך/רמב"ם

11:30 הפסקה

הפסקה

11:15 הפסקה

הפסקה

11:45 סדר צהריים

סדר לימוד בחברותות-ציונות/תנ"ך.

רון בעהם- שמונה פרקים לרמב"ם

11:30 רון בעהם- בית מדרש

אמנה שדה- שיח נשים

אודי ברנשטיין- שיח גברים

13:00 ארוחת צהריים וזמן וועדות

ארוחת צהריים

13:30 ארוחת צהריים

13:15 ארוחת צהריים (בימי חמישי בהם יוצאים הביתה- יציאה ב 14:30)

15:00 שיעור שלישי

שירלי אבידן- להעיר ולעורר את החכמה – דרכים במחשבה פילוסופית

חונכויות בערבה

לאה שקדיאל- החברה הישראלית

אבישי ברמן- סוגיות אישיות ולאומיות

16:30 הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

16:45 שיעור חמישי

נדב טורי- סוגיות בסביבה, טבע ותרבות עולם

גל מאיר- סוגיות יסוד בכלכלה וחברה

מימי פורת- פסיכוסופיה

משבצת וועדת לו"ז/

שיעור דיון- נתנאל, מדריכים/מרצה חיצוני

18:00 הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

18:15

סדר לימוד בחברותות-ציונות/רמב"ם.

אלקנה שרלו- נביאים ראשונים על הסדר

שיעור חניך

שיעור חניך

19:30 ארוחת ערב

ארוחת ערב

ארוחת ערב

ארוחת ערב

20:30 זמן ערב

אלקנה שרלו- סוגיות מהתנ"ך בראי הרחוב הישראלי

משפחות מאמצות

משבצת קבוצה- שיחת קבוצה, פעילות קבוצה, דינמיקה/מד"ס/שיחת תמר

תו"תים

מישמר/ערב לימוד והרצאה במושב

מוצ"ש-

משבצת קבוצה- שיחת קבוצה, פעילות קבוצה, דינמיקה/מד"ס

22:00 לילה טוב